« Prosinac 2017 »

program

Trajanje obrazo-vanja u godina-ma

Broj učeni-ka

Strani jezici koji se uče u školi kao obvezni

Predmeti važni za upis (sukla-dno čl. 7. Pravilnika)

Natjecanja iz znanja koja se vrednuju pri upisu (čl. 16. Pravilnika)

Zdravstveni zahtjevi zanimanja

Dokumenti potrebni za upis

Elektrotehničar (sportaši
uključeni u
redovne odjele)

Engleski i Njemački jezik

Hrvatski jezik Matematika 1.strani jezik Fizika

Kemija Tehnička kultura

Natjecanje iz područja informatike-računalstva (infocup)

Uredan vid dubinski ( prostorni)  vid, Raspoznavanje boja. Uredna ravnoteža i stabilno stanje svijesti. Uredno kognitivno, emocijalno i psihomotoričko funkcioniranje, uredna funkcija mišićno-koštanog sustava. Uredna funkcija srčano-žilnog i dišnog sustava.

Upisnica Liječnička svjedodžba medicine rada

Automehaničar (JMO)

Hrvatski jezik Matematika 1.strani jezik

Natjecanje mladih tehničara

Uredan vid, Raspoznavanje boja. Uredna funkcija mišićno-koštanog, dišnog i srčano-žilnog sustava. Uredno kognitivno, emocionalno i psihomotoričko funkcioniranje. Stabilno stanje svijesti. Uredna rav-noteža. Uredan nalaz kože na šakama  i podlakticama.

Upisnica Liječnička svjedodžba medicine rada  Ugovor o provedbi praktične nastave

Instalater kućnih instalacija

(JMO)

Hrvatski jezik Matematika 1.strani jezik

Natjecanje mladih tehničara

Uredan vid, Raspoznavanje boja. Uredna funkcija mišićno-koštanog, dišnog i srčano-žilnog sustava. Uredno kognitivno, emoci-onalno i psihomotoričko funkcioniranje. Stabilno stanje svijesti. Uredna rav-noteža. Uredan nalaz kože na šakama  i podlakticama.

Prodavač (IG)

Hrvatski jezik Matematika  1.strani jezik

Natjecanje i smotre iz biologije

Uredan vid, raspoznavanje osnovanih boja.  Uredan sluh. Sposobnost funkcionalno-jezično-govornog izražavanja u svrhu uspostavljanja komunikacija.. Uredan njuh. Uredna funkcija mišićno-koštanog, sustava. Uredna funkcija srčano-žilnog sustava. Uredno kognitivno i emocionalno funkcioniranje.

Upisnica

Potvrda nadležnog

školskog liječnika Ugovor o provedbi praktične nastave

Frizer (JMO)

Natjecanje i smotre iz biologije

Uredan vid, sluh, govor, raspoznavanje boja. Ure-dno kognitivno i emoci-onalno funkcioniranje. Uredna funkcija dišnog i mišično-koštanog sustava. Uredna funkcija kože na otkrivenim dijelovima tijela.

Kozmetičar (JMO)

Natjecanje i smotre iz biologije

Uredan vid na blizinu, raspoznavanje osnovnih boja. Uredna funkcija dišnog i mišično-koštanog sustava. Uredna funkcija kože na šakama i podlakticama.  Uredno kognitivno,  emocionalno i psihomotoričko funkcioniranje. Odsutnost alergija na profesionalne alergije

Kuhar

Natjecanje i smotre iz biologije

Uredan vid na blizinu, raspoznavanje osnovnih boja. Uredna funkcija dišnog i mišično-koštanog sustava. Uredna funkcija kože na šakama i podlakticama.  Uredno kognitivno,  emocionalno i psihomotoričko funkcioniranje. Odsutnost alergija na profesionalne alergije

Konobar

Upisnica

Potvrda nadležnog

školskog liječnika Ugovor o provedbi praktične nastave

Učenici s posebnim odgojno-obrazovnim potrebama su integrirani u rad s ostalim učenicima u razrednom odjelu odnosno odgojno-obrazovnoj  skupini.

Izrazi koji se koriste za Obrazovne programe i zanimanja odnose se na osobe muškog i ženskog spola.