ISPLATA ZARADE UČENIKU

Za isplatu zarade učeniku potrebno je redovnom poštom dostaviti pravilno popunjen ugovor (potpisan od strane učenika te potpisan i ovjeren od strane naručitelja posla/poslodavca sa stvarnim brojem sati rada i iznosom zarade učenika).

Isplata zarade učeniku može se izvršiti samo na njegov žiro ili tekući račun, a nikako na račun roditelja.

Najkasnije prilikom podizanja ugovora o povremenom radu redovitog učenika, učenik je dužan u Učenički servis dostaviti presliku ugovora o otvorenom računu ili presliku kartice tekućeg ili žiro računa.

Isplata zarade učeniku bit će moguća tek kada poslodavac doznači sredstva na račun Učeničkog servisa prema ispostavljenom računu.