VAŽNA OBAVIJEST

O NAČINU RADA

UČENIČKOG SERVISA

Obavještavamo sve korisnike usluga Učeničkog servisa da se, učlanjenja odnosno produljenja članstva vrše isključivo elektronskim putem (slanjem svih potrebnih dokumenata (koje možete preuzeti na stranicama servisa) na e-mail učeničkog servisa:

posredovanje@ss-gospodarska-buje.skole.hr

odnosno dostavom svih potrebnih dokumenata poštom na adresu:

Gospodarska škola Istituto professionale, 52470 Buje, Školski brijeg 1, s napomenom (za Učenički servis). Nepotpuna i neispravno popunjena dokumentacija neće biti obrađivana pa Vas stoga molimo da se pridržavate uputa s ove web stranice.

Za izdavanje učeničke iskaznice, koja se učeniku izdaje prvi puta, kad se prvi puta zaposli putem učeničkog servisa, treba dostaviti:

1 fotografiju i 20,00 kuna!

Izdana učenička iskaznica vrijedi za vrijeme redovitog školovanja učenika!

O ostalim novostima vezanim za učenički servis molimo informirajte se na našoj web stranici.