preskoči na sadržaj

Gospodarska škola Buje

Login
Tražilica
E-dnevnik

Projekti



Kalendar
« Listopad 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 20. 1. 2017.

Ukupno: 25866
Ovaj mjesec: 2204
Ovaj tjedan: 462
Danas: 13

Raspored konzultacija

 

RASPORED SKUPNIH KONZULTACIJA

 OBRAZOVANJE ODRASLIH

ŠKOLSKA 2017./2018. GODINA

 

 

PONEDJELJAK

Sat

Naziv predmeta

Profesor

Zanimanje

10,45 -11,30 sati

Ekonomska grupa predmeta

Kristina Rogić, mag.oec.

Ekonomija i trgovina

 

                                                   

                                                              UTORAK

Sat

Naziv predmeta

Profesor

Zanimanje

12,30-13,45 sati

Stručni predmeti za zanimanje konobar

Mersiha Grgić, stručna učiteljica

Konobar

Kuhar

Turist. Hotelij.komercijalist

10,45 – 11,30

 

 

Stručni predmeti, vježbe strojarstva

Zdenko Stjepanović, stručni učitelj

Strojarska zanimanja

10,45-11.30

 

Matematika u struci

Stručni predmeti za prodavače

Tamara Sapanjoš, mag.oec.

Obrtnička zanimanja

11,35-12,20

*Poznavanje robe i prehrane

*Biologija s higijenom

* Tehnologija zanimanja

*Higijena i ekologija

Gordana Bagarić,  

        dipl.ing.

-Turističko ---Hotelijerski komercijalist

- Kuhar, Konobar

- Prodavač

9,35 – 10,25

Predmet Zemljopis

 

Deutsch Radmila, prof.

sva zanimanja

 

                                                        

                                                               SRIJEDA

Sat

Naziv predmeta

Profesor

     Zanimanje

11,35 -12,20

 

Informatika

Ivančica Sabadin, mag.infor.

Sva zanimanja

13,00 – 14,00

 

Psihologija komunikacije

Dr.sc. Dina Šverko, prof.

Frizeri

      13,15 -14,00

Biologija

Kemija

*Poznavanje robe s vježbama

*Poznavanje materijala

*Tehnološke vježbe

Iva Andračić, mag. biologije

Prodavač

Frizer

8,50 – 9,35

Stručni predmeti elektrotehnike

Manuel Žužić, mag.elektrot.

 

Elektrotehnička zanimanja

10,45 – 11,30

Elektrotehnika

Dalibor Pašić

vježbe

Elektrotehnička zanimanja

10,45 -11,30

Ekonomska grupa predmeta

 

Marija Paštar Kovačić

 

Turističko hotelijerski komercijalist

      Prodavač

13,00 – 13,45

 

Engleski jezik

Iva Juranović, prof.

Sva zanimanja

9,35 – 10,25

 

Hrvatski jezik

Dunja Pašić, mag. croat.

 

Sva zanimanja

                                                         

 

 

                                                              ČETVRTAK

Sat

Naziv predmeta

Profesor

Zanimanje

 

10,25 – 11,00

 

 

Stručni predmeti kuharstva

 

 

Biba Tenžera Čengija, SSS

 

Konobar

Kuhar

Hotel. Turist. komercijalist

 

9,40  - 10,25 sati

 

 

Stručni predmeti frizerstva

 

Ivana Grgić, stručni učitelj

 

Frizer

 

10,45-11.30

 

Povijest

Povijesna kulturna baština

 

Anamarija Kurelić,

mag.povijesti

 

Sva zanimanja

                                                          

 

                                                                  PETAK

 

 

11,35-12,20 sati

 

 

 

Strojarska grupa predmeta

 

 

 

Saša Stiković, dipl.ing.

 

 

 

Strojarska zanimanja

 

Konsultacije se neće održavati u vrijeme zimskih i proljetnih praznika.

 

Za ostale predmete koji nisu u rasporedu, kao i za informacije, možete se obratiti:

telefon Škole 772-077, voditeljica obrazovanja odraslih: Ljiljana Radulović, dipl.iur.

ili na e-mail adresu: ljiljana.radulovic@skole.hr

preskoči na navigaciju