preskoči na sadržaj

Gospodarska škola Buje

Login
Virtualna knjižnica

<a href="https://www.freepik.com/free-photos-vectors/technology">Technology vector created by macrovector - www.freepik.com</a>

Tražilica
Školski e-Rudnik

E-dnevnik

Projekti



Kalendar
« Listopad 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji

Predmetni nastavnici

VREMENIK KONZULTACIJA-PREDMETNI NASTAVNICI  (šk.god.2020./2021.)

Red.

  Br.

 

Predmetni nastavnik

 

Dan   -      Vrijeme     

1.

BAF RADIJEVAC JASMINA

SRIJEDA: 8.45-9.25

2.

SABADIN IVANČICA

ČETVRTAK: 9.30-10.10

3..

ŠKARDA LARA

PONEDJELJAK: 9.30-10.10

4.

 CVITKO MAJDA

SRIJEDA: 11.30-12.15

5.

BEZIĆ NATAŠA

 

6.

TOKIĆ  IVA

PETAK: 12.00-12.40

7.

BARBARIĆ SANELA

UTORAK: 10.45-11.30

8.

PUŠKARIĆ ANA

ČETVRTAK:12.45-13.15

9.

STIKOVIĆ SAŠA

PETAK: 11.15-12.00

10.

DUDJAK PETAR

SRIJEDA: 9.30-10.00

11.

SAPANJOŠ TAMARA

SRIJEDA: 10.30-11.10

12.

SIMIĆ SANJA

PONEDJELJAK: 11.15-11.55

13.

JURIĆ IRENA

PETAK: 13.00-13.30

14.

KRIZMANIĆ LUCIJA

ČETVRTAK: 11.30-12.15

15.

BRČIĆ IVICA

SRIJEDA: 11.15-11.55

16.

MARIĆ JOSIPA

ČETVRTAK: 11.15-11.55

17.

PAŠIĆ DALIBOR

UTORAK: 11..15-11.55

18.

ZORNADA ROBERT

UTORAK: 11.15-11.55

19.

BAGARIĆ GORDANA

ČETVRTAK: 10.30-11.10

20.

GRGIĆ MERSIHA

ČETVRTAK: 10.45-11.30

21.

GRGIĆ IVANA

SRIJEDA: 10.00-10.40

22.

KUTI  ROZIKA

ČETVRTAK: 10.30-11.10

23.

DEUTCH RADMILA

ČETVRTAK: 11.30-12.00

24.

VIDOVIĆ NEVENKA

PETAK: 10.30-11.10

25.

GOSPIĆ ZDENKO

PONEDJELJAK: 8.45-9.25.

26.

SUK MIROSLAV

ČETVRTAK: 12.40-13.00

27.

SUŠANJ SANDRA

UTORAK: 10.30-11.10

28.

ROGIĆ KRISTINA

UTORAK: 8.45-9.25

29.

ŽUŽIĆ MANUEL

UTORAK: 10.25-10.45

30.

STJEPANOVIĆ ZDENKO

PONEDJELJAK: 11.15-12.00

31.

VIVODA IGOR

PETAK: 11.15-11.55

32.

NEMET MAJA

ČETVRTAK: 12.00-12.40

33.

VOJČIĆ NINA

UTORAK: 11.15-11.55

34.

ŠAŠA VANESA

UTORAK: 9.30-10.00

preskoči na navigaciju