VAŽNA OBAVIJEST

ZA UČENIKE

Molimo sve trenutne i buduće korisnike usluga Učeničkog servisa, da na vrijeme, i na propisani način (elektronskom poštom ili redovnom poštom) dostave potrebne dokumente za učlanjenje odnosno produženje članstva, kako bismo izbjegli nepotrebne gužve koje se stvaraju na kraju nastavne godin

OBAVIJEST O PRIMJENI

OPĆE UREDBE O ZAŠTITI OSOBNIH PODATAKA

Molimo sve učenike učlanjene u Učenički servis Gospodarske škole Istituto professionale, Buje, da prilikom učlanjenja, a isto tako i produženja članske iskaznice, ispune odgovarajuće obrasce privole/suglasnosti za korištenje osobnih podataka, koje se nalaze na poveznici Obrasci i tiskanice (Opći podaci o učeniku i Suglasnost roditelja).

Također molimo sve učenike koji su već ranije učlanjeni, a nisu ispunili navedene nove obrasce, da to učine čim prije.

______________________________________________________________________________________

Na temelju rješenja Ministarstva rada i socijalne skrbi KLASA:UP/I-102-02/02/02/11, URBROJ:524-04/1-1-02-2 od 03.10.2002. godine, a  sukladno odredbama Pravilnika o obavljanju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem (NN 28/2019.) Gospodarska škola Istituto professionale, Buje, obavlja poslove posredovanja pri zapošljavanju redovitih učenika srednjoškolskih ustanova u Istarskoj županiji.

Rad redovitih učenika moguć je  isključivo tijekom zimskog, proljetnog i ljetnog odmora, koji je propisan Odlukom ministra znanosti i obrazovanja, a koji je za školsku godinu 2021./2022. određen kako slijedi:

ZIMSKI ODMOR

od 23. 12. 2021.