GRAD BUJE DODIJELIO PRIZNANJA I NAGRADE ISTAKNUTIM UČENICIMA OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA
Autor: Dalibor Pašić, 7. 9. 2023.

U četvrtak, 7. rujna 2023. godine, u jutarnjim satima, gradonačelnik Grada Buja održao je prijem te uručio nagrade i priznanja za učenike srednjih škola i osnovnih škola. Nagrade i priznanja dodijeljene su učenicima koji su s odličnim uspjehom završili sve razrede osnovne škole odnosno srednje i učenicima koji su postigli izvrsne rezultate na županijskim i državnim natjecanjima.

Gradonačelnik je pozdravio sve prisutne čestitajući na iznimnom uspjehu prisutnim učenicima, mentorima, učiteljima, ravnateljima te roditeljima. Gradski su im čelnici čestitali na talentu, marljivom radu, stečenim znanjima i vještinama kojima se ponose njihove škole i Grad Buje.

Iz Gospodarske škole nagrađen je LUKA IVANIĆ za osvojeno 3. mjesto na županijskom natjecanju iz Informatike i osnova digitalnih kompetencija.

Također nagrađena je i Gospodarska škola Istituto professionale za izniman doprinos i sudjelovanje na raznim natjecanjima.

Čestitke Luki njegovom mentoru Daliboru Pašiću i cijeloj Gospodarskoj školi Istituto professionale