Državno natjecanje iz Engleskog jezika
Autor: Dalibor Pašić, 28. 4. 2023.

Naš učenik 4. A razreda Sandi Novakov sudjelovao je na Državnom natjecanju iz engleskog jezika, održanom u Vinkovcima od 19. do 21. travnja i osvojio odlično peto mjesto, sa samo jednim bodom zaostatka za dvojicom trećeplasiranih.

Konkurencija je bila iznimno jaka jer je više od 22 000 učenika pristupilo natjecanju iz engleskog jezika na školskoj razini, da bi do državne razine stiglo njih 119, od čega 16 u kategoriji 4. razreda strukovnih škola, te je time ovaj rezultat još vrjedniji.

Iskrene čestitke Sandiju i njegovoj mentorici, Sanji Simić.