Školsko natjecanje iz informatike
Autor: Dalibor Pašić, 4. 2. 2023.

Završena su školska natjecanja iz Informatike

Na školskom natjecanju iz Algoritama i Osnova digitalnih kompetencija u Gospodarskoj školi Buje, sudjelovao je veliki broj učenika.

Učenik 3.A razreda Luka Skorupski, osvojio je 1. mjesto na školskom natjecanju iz Algoritama s ukupno 30 bodova.

U natjecanju iz Osnova digitalnih kompetencija učenik 3.A razreda Luka Ivanić ostvario je 27,17 bodova, učenik 4.A razreda Sandi Novakov ostvario je 25,67 bodova, a učenik 3.A razreda, Luka Skorupski ostvario je 21,93 boda te su postignutim uspjehom rangirani među 10 najboljih u Istri.

Treba istaknuti kako je Luka Ivanić osvojio 2. mjesto, Sandi Novakov 4. mjesto, a Luka Skorupski 8. mjesto u Istri.

Učenici Luka Ivanić i Sandi Novakov s mentorom Daliborom Pašićem te učenik Luka Skorupski s mentorom Manuelom Žužićem, pozvani su na županijsko natjecanje u Pulu.

Zahvaljujemo se još jednom svim mentorima, Manuelu Žužiću (Algoritmi), Daliboru Pašiću (Osnove digitalnih kompetencija) i Miroslavu Suku (Osnove digitalnih kompetencija).

Fotogalerija