Školsko natjecanje iz informatike
Autor: Dalibor Pašić, 12. 1. 2023.

Prijave za natjecanje su otvorene!

Dragi natjecatelji i poštovani mentori,
otvorene su prijave za natjecanje iz informatike.

Svi sudionici natjecanja (učenici, mentori, povjerenstva) trebaju imati svoj račun putem kojeg se prijavljuju u sustav. Ako sudionik nema kreiran svoj račun, prvo se treba registrirati.
Sudionici koji su prethodnih godina sudjelovali na natjecanju, prijavljuju se s već postojećim, istim, korisničkim računom.

Postupak prijave za mentore:
- U sustav se prvi prijavljuju odgovorni mentori.
- Odgovorni mentor potvrđuje vanjskog mentora koji se prijavio u sustav ako zadovoljava sve navedene uvjete za vanjskog mentora.
Link za prijavu mentora.

Postupak prijave za natjecatelje:
- Da bi se učenik mogao prijaviti na natjecanje, potrebno je da je u sustavu već prijavljen njegov odgovorni mentor.
- Učenik prilikom prijave u sustavu ima obvezu odabrati svog odgovornog mentora te mogućnost odabira svog vanjskog mentora
- Učenik koji u prijavi ne navede odgovornog mentora ne može sudjelovati na natjecanju, jer jedino odgovorni mentor može potvrditi/odobriti njegovu prijavu.
Link za prijavu učenika.

Dodatno, u sustav na adresi natjecanja.azoo.hr podatke o prijavljenim učenicima, prema uputama koje imaju, unose odgovorne osobe u školama koje je imenovao ravnatelj.