Međužupanijsko natjecanje u tehnici prodaje za zanimanje prodavač
Autor: Ivančica Sabadin, 25. 2. 2017.

U četvrtak, 23. veljače 2017. održano je Međužupanijsko natjecanje u tehnici prodaje za zanimanje prodavač. Natjecanje je održano u Gospodarskoj školi Buje i prodavaonici Konzum 623 u Bujama. Na natjecanju su sudjelovale učenice iz Trgovačke i tekstilne škole u Rijeci i Gospodarske škole Buje. Učenice iz Rijeke – Marija Smojver i Antonija Mehmedi osvojile su drugo i treće mjesto. Njihov je mentor profesor Kristijan Pupovac. Učenica iz Buja – Melisa Demić osvojila je maksimalan broj bodova i plasirala se je na prvo mjesto. Njezina je mentorica profesorica Kristina Rogić. Tročlano povjerenstvo bilo je sastavljeno od profesorica: Iva Andračić, Marija Paštar-Kovačić i Gordana Bagarić. Kupac je bio profesor Vinko Krička. Prvoplasirana učenica očekuje poziv na Državno natjecanje koje će se održati početkom travnja u Đakovu. Sretno!