Međužupanijskio natjecanje u strukovnom obrazovanju
Autor: Dalibor Pašić, 28. 3. 2022.

Na ovogodišnjim Međužupanijskim natjecanjima u strukovnom obrazovanju dvoje učenika Gospodarske škole Istituto professionale Buje plasiralo se na Državno natjecanje Worldskills Croatia.

Monika R., učenica završnog razreda, obrazuje se za zanimanje prodavač, sudjelovala je na Međužupanijskom natjecanju u Prodajnim vještinama. Natjecanje je održano početkom ožujka u Splitu, a mentorica učenici je nastavnica @Tamara Sapanjoš .

Damir B., učenik završnog razreda, obrazuje se za zanimanje konobar, sudjelovao je na Međužupanijskom natjecanju u Ugostiteljskom posluživanju. Natjecanje je održano također počekom ožujka u Karlovcu a mentorica učeniku je stručna učiteljica Mersiha Grgić.

Na Državno natjecanje Worldskills Croatia 2022 koje će se održati od 10. do 12. svibnja ove godine na Zagrebačkom velesajmu plasiraju se najbolji učenici s međužupanijskih natjecanja pa je broj sudionika ograničen na osam, za svako zanimanje!

Sretno!

Fotogalerija