Zahtjev za izdavanje duplikata / prijepis ocjena svjedodžbe

možete preuzeti ovdje

Digitalne potvrde

Dragi učenici!

Na poveznici https://potvrde.skole.hr/login možete se prijaviti svojim AAI identitetom (učenici – podaci kojima ulazite u e-Dnevnik) ili svojim pristupnim podacima u sustavu e-Građani (preko Fine, bankovnih tokena, razine barem 3 – roditelji) i ispisati digitalnu potvrdu o školovanju.

U padajućem izborniku moguće je izabrati svrhu potvrde.

Potvrde koje su izdane putem toga portala zamjenjuju u potpunosti potvrdu iz škole u svim pravnim poslovima, pa više nije potrebno dolaziti po potvrdu u tajništvo škole. Potvrde se mogu spremiti na računalo, slati ili ispisivati, ovisno o potrebama.

Sustav za izdavanje potvrda podatke o učenicima preuzima iz baze podataka e-Matica u kojoj su svi učenici.

Priloženi dokumenti:
izdavanje potvrda.pdf

Kutak za roditelje - skrbnike

Poštovani roditelji - skrbnici,

ukoliko Vaše dijete ima bilo kakav problem, obratite se razredni-ci/ku, predmetnim profesorima, psihologinji, pedagogu ili ravnatelju.

Razrednik i predmetni profesor određuje termin za informacije i u to vrijeme možete obaviti  razgovor.
Molimo Vas dolazite na informacije svaka dva tjedna, jer se samo kontinuiranim praćenjem školskih obveza Vašeg djeteta, u školi i od strane roditelja, može spriječiti školski neuspjeh.

Roditelj može preko razrednika zahtijevati razgovor s predmetnim nastavnikom.

Razrednik je dužan o tome odmah obavijestiti predmetnog nastavnika, koji je dužan u roku od 2 (dva) dana obaviti razgovor s roditeljem.