DAN OTVORENIH VRATA
Autor: Ivančica Sabadin, 10. 4. 2019.

Već tradicionalno, i ove je godine naša škola otvorila vrata učenicima završnih razreda osnovne škole, kao i svim zainteresiranima koji su se željeli informirati o nastavku školovanja u Gospodarskoj školi. Dan otvorenih vrata održan je 28. ožujka. Kroz deset radionica učenici su dobili sliku o tome kako izgleda školovanje za pojedina zanimanja. Prodavači su pokazali koja su obilježja njihovog zanimanja, frizeri i kozmetičari prikazali najnovije svjetske trendove, automehatroničari i instalateri kućnih instalacija održali su zanimljive prezentacije svojih zanimanja, u posebnoj radionici predstavljeni su projekti u kojima je škola sudjelovala, predstavljeno je jedno od novijih zanimanja, tehničar za računalstvo, a iz kuhinje se širio zamamni miris raznih delicija koje su pripremili kuhari. Za kraj, učenici su mogli degustirati predivne koktele (bezalkoholne, naravno!!!)  koje su im poslužili naši konobari.

Zahvaljujemo svim učenicima koji su sudjelovali u organizaciji Dana otvorenih vrata i nadamo se da smo uspjeli zainteresirati buduće polaznike prvih razreda da njihov izbor bude upravo naša škola!