Terenska nastava
Autor: Ivančica Sabadin, 11. 12. 2017.

U srijedu 6. prosinca 2017. učenici Gospodarske škole u pratnji profesorica M.P. i K. R.  ostvarili su planirani posjet  našem glavnom gradu Zagrebu, koji je već dva puta proglašen za najbolje uređenu Adventsku destinaciju, radi posjeta Hrvatskom saboru i tom turističkom i poslovnom odredištu.
Ovu aktivnost planirali smo u Nastavnom planu i  programu predmeta: Politika i gospodarstvo, Poduzetništvo i Osnove turizma.
Učenici su u Hrvatskom saboru prisustvovali  sjednici, pregledali su najvažnije prostorije, vidjeli političare, a poslije su prošli centrom Zagreba, uređenim trgovima, gdje su se upoznali s adventskom ponudom ove turističke destinacije kao i poduzetničkim pothvatima malih poduzetnika koji su ponudili svoje proizvode i usluge na vrlo kreativan način uz posebni Božićni doživljaj.