Treći Susret ljudskih prava
Autor: Ivančica Sabadin, 2. 5. 2017.

I ove su godine učenici Gospodarske škole Buje sudjelovali na trećem Susretu ljudskih prava. Na susretu se okupilo više od tisuću učenika iz svih istarskih srednjih škola. Susret se održao 26. travnja 2017. u pazinskoj sportskoj dvorani na temu "Ljudska prava u doba digitalnog građanstva".
- Štitite sebe, štitite svoju privatnost, štitite svoje obitelji, prijatelje, djecu, radujte se, družite, ali radite to odgovorno, kazao je uvodno pazinski gradonačelnik Renato Krulčić poželivši srednjoškolcima dobrodošlicu.
Koristimo sve što nam pruža Internet i digitalno doba, ali nemojmo zaboraviti međusobnu komunikaciju, upoznavanja i prijateljstva, kazao je istarski župan Valter Flego službeno otvorivši susret.

Izvor: Glas Istre