Završna svečanost školskog sporta Istarske županije u 2016. godini
Autor: Ivančica Sabadin, 21. 12. 2016.

U srijedu 14. 12. 2016. je u prostorijama Osnovne škole „Veli Vrh“ u Puli održana završna svečanost školskog sporta Istarske županije za 2016. godinu. Na svečanosti su obilježeni najljepši trenuci školskog sporta ove godine te su istaknuti glavni događaji za sljedeću godinu. Na svečanosti su prisustvovali mnogi uzvanici iz svih institucija koje su uključene u rad Školskog športskog saveza Istarske županije. Ravnatelj Gospodarske škole Milivoj Gospić i profesor Vinko Krička primili su zahvalnice za dugogodišnji i osobni doprinos razvoju i popularizaciji školskog sporta.

Preuzimanje izvješća