Školsko natjecanje iz informatike
Autor: Dalibor Pašić, 17. 2. 2022.

Učenici Gospodarske škole Buje, kvalificirali su se na županijsko natjecanje iz informatike, koje će se održati 11.3.2022 u Puli.

Algoritmi: Luka Skorupski i mentor Manuel Žužić.

Osnove i Digitalne kompetencije: Luka Ivanić i mentor Pašić Dalibor.

Osnove i Digitalne kompetencije: Sandi Novakov, Anes Šabanović i mentor Darko Legin.

Dakle, na županijsko natjecanje se kvalificiralo 4 učenika, što je odličan uspjeh za našu školu i veliki pomak s obzirom na prošlogodišnji uspjeh i drugo mjesto na županijskom natjecanju učenika Anesa Šabanovića, koji je jedini predstavljao Gospodarsku školu Buje.