Energy Clinic Wellness Academy
Autor: Dalibor Pašić, 10. 2. 2022.

Predmet: Kozmetičke masažne tehnike

U sklopu predmeta Kozmetičke masažne tehnike učenice 3.C razreda smjer Kozmetičar, pod vodstvom stručne učiteljice Jasmine Baf Radijevac pohađale su edukaciju Limfne drenaže po dr. Vodderu, Hot stone masažu, te holistički pristup klijentu u tretmanima.

Edukatorica Energy Clinic Wellnesss Academie Mia Bonačić učenicama je najprije ispričala uvodni teoretski dio Limfe nakon čega je demonstrirala pokrete limfne drenaže. Nakon kraće pauze upoznale su se sa aparatom za grijanje vulkanskog kamenja I primjenom istog u hot stone masaži.

Učenice su odgovarale na postavljena pitanja, te vježbale pokrete na modelu.

Cilj edukacije je bio da učenice samostalno kritički procjenjuju proces masaže, individualno pristupe klijentu, samostalno odaberu preparate i postupak tretmana ovisno o stanju i zahtjevima klijenta.