ODLUKA o zasnivanju radnog odnosa
Autor: Dalibor Pašić, 6. 12. 2021.

Predmet: Odluka o zasnivanju radnog odnosa

Ravantelj Gospodarske škole Istituto Professionale, Buje (nastavno: Škola) donosi odluku za zasnivanje radnog odnosa, nakon provedenih Natječaja

1. Po okončanim Natječajima za zasnivanje radno odnosa, objavljenih:

1.1.  Dana 11. studenog 2021. godine, a natječaj je trajao do 26. studenog 2021. godine za radno mjesto stručnog suradika - psihologa, za koje je Školski odbor Škole dao prethodnu suglasnost, zaposlena je slijedeća kandidatkinja:

- ANTONELLA MOSCARDA MINČIĆ, mag.psihologije, iz Galižane, Pula

1.2. Dana 17. studenog 2021. godine, a natječaj je trajao do 2. prosinca 2021. godine za radno mjestonastavnika strojarstva i strukovnih predmeta iz područja strojarstva, za koje je Školski odbor Škole dao prethodnu suglasnost, zaposlena je slijedeća kandidat:

- JOSIP CICVARIĆ, bacc.inž.strojarstva, iz Slavonskog Broda

ODLUKA o zasnivanju radnog odnosa