PETNAEST NASTAVNIKA I PROFESORA IZ ISTRE koji su dobili nagradu Ministarstva znanosti i obrazovanja i 10 tisuća kuna u Glasu Istre
Autor: Dalibor Pašić, 6. 10. 2021.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja povodom Dana učitelja nagradilo je bruto iznosom od 10.000 kuna 511 najuspješnijih djelatnika u području obrazovanja u školskoj godini 2020./2021. Kroz javni poziv nagrađuju se istaknuti pojedinci koji kontinuirano unaprjeđuju odgojno-obrazovni sustav Republike Hrvatske.

Ministar znanosti i obrazovanja Radovan Fuchs u utorak je u čestitci u povodu Svjetskoga dan učitelja, zahvalio učiteljima na hrabrosti i predanosti te istaknuo da se sada više nego prije mora jačati odgojna uloga škole i osnaživati prosvjetne radnike.

Izvor: Glas Istre