Završetak projekta Entrepreneurship for life – Poduzetništvo za život
Autor: Dalibor Pašić, 4. 7. 2021.

Krajem mjeseca lipnja završio je projekt Entreprenurship for life u kojem je sudjelovala i Gospodarska škola Istituto professionale Buje sa troje učenika: Monika Rexhbeqaj, Mateo Udovičić, Ammar Ćatić.  Na projektu su radile i asistentica Lana Ferlin i profesorica Tamara Sapanjoš. Informacije o odvijanju projekta, više puta su objavljivanje na web stranici škole. Objavljena su i prezentirana tri poslovna plana u Web 2.0 alatima na kojima se je radilo proteklih 7 mjeseci. U sklopu projekta izrađene su i e-knjige (e-book) koje je moguće pogledati na javnim stranicama projekta, na poveznici: Twinspace.

Kako bi pristupili knjizi poslovnih planova možete kliknuti na sliku ili možete pristupiti ovdje