Projekt „Kutijica podrške – učenici za učenike“
Autor: Dalibor Pašić, 17. 3. 2021.

Projekt „Kutijica podrške – učenici za učenike“ je uspješno priveden kraju. U Gospodarskoj školi Istituto professionale Buje prikupljeno je 35 kutijica podrške. U organizaciji nastavnica Tamare Sapanjoš i Kristine Rogić, kutijice su napunili razredi 1c, 2b (prodavači), 3b, 3c i 4a. Akciji su se priključili nastavnice i nastavnici te pripremili desetak kutijica za svoje kolege iz Banovine. U ponedjeljak, 15.03. 2021. kutijice su predane djelatniku Hrvatske pošte koji je iste otpremio za Daruvar. U Daruvaru će se sakupiti kutijice iz cijele Hrvatske i organiziranim prijevozom dopremiti u Banovinu gdje će svaki srednjoškolac (i poneki nastavnik) dobiti svoju sa pismom podrške i malim znakom pažnje.