Hodogram provedbe prijave poslodavcima, obavljanje motivacijskog razgovora i odabir kandidata za prve razrede
Autor: Dalibor Pašić, 8. 3. 2021.

Hodogram provedbe prijave poslodavcima, obavljanje motivacijskog razgovora i odabir kandidata za kuhare i konobare prvi razred:

1. dostavili gospodarskim subjektima od 5. do 10. ožujka 2021. godine elektroničkim putem: dostavljaju najmanje za dva poslodavca ( motivacijsko pismo, životopis, potvrdu od škole da su upisani u odgovarajuće zanimanje i razred, potvrdu da su osposobljeni za rad na siguran način i preslik liječničke svjedodžbe medicine rada)
  2. raspored održavanja motivacijskog razgovora poslodavci i učenici uz nazočnost roditelja i stručnih učitelja 16. i 17. ožujka 2021.
  3. Poslodavci dostavljaju školi rezultate odabira polaznika nakon obavljenog motivacijskog razgovora do 26. ožujka 2021.
  4. Sklapanje ugovora o naukovanju roditelji, poslodavac, škola do 26. ožujka 2021.
  5. Početak kuharske i konobarske prakse kod poslodavaca od 06. travnja 2021.

Hodogram provedbe prijave poslodavcima, obavljanje motivacijskog razgovora i odabir kandidata za kozmetičare i frizere prvi razred:

1. dostavili gospodarskim subjektima od 18. do 19. ožujka 2021. godine elektroničkim putem: dostavljaju najmanje za dva poslodavca ( motivacijsko pismo, životopis, potvrdu od škole da su upisani u odgovarajuće zanimanje i razred, potvrdu da su osposobljeni za rad na siguran način i preslik liječničke svjedodžbe medicine rada)
  2. raspored održavanja motivacijskog razgovora poslodavci i učenici uz nazočnost roditelja i stručnih učitelja od 22. do 26. ožujka 2021.
  3. Poslodavci dostavljaju školi rezultate odabira polaznika nakon obavljenog motivacijskog razgovora do 01. travnja 2021.
  4. Sklapanje ugovora o naukovanju roditelji, poslodavac, škola do 8. travnja 2021.
  5. Početak kozmetičke i frizerske prakse kod poslodavaca od 12. travnja 2021.