Virtualna knjižnica

<a href="https://www.freepik.com/free-photos-vectors/technology">Technology vector created by macrovector - www.freepik.com</a>

Školski e-Rudnik

Županijsko natjecanje iz informatike
Autor: Ivančica Sabadin, 17. 2. 2020.

Nakon vrlo dobrih rezultata na školskoj razini natjecanja iz osnova informatike, četiri su učenika naše škole pozvana na županijsku razinu.
Na Županijsko natjecanje pozvana su tri učenika 2.A razreda usmjerenja Tehničar za računalstvo: Tomas Carlin, Mihael Glavičić i Anes Šabanović, te Evan Dagostini iz 3.A razreda, usmjerenje Elektrotehničar.
Učenici su prije natjecanja razmjenjivali iskustva s kolegama iz ostalih istarskih škola te su nazočili vrlo zanimljivim prezentacijama učeničkih radova iz kategorije Razvoj softvera.
U kategoriji srednjih strukovnih škola naš učenik Anes Šabanović ostvario je izvrsno 3. mjesto. Čestitamo Anesu!!!