JAVNI POZIV- OPREMANJE KABINETA KEMIJE
Autor: Dalibor Pašić, 13. 2. 2019.

POZIV NA DOSTAVU PONUDA

U POSTUPKU JEDNOSTAVNE NABAVE

1. JAVNI NARUČITELJ:

Naziv: GOSPODARSKA ŠKOLA  ISTITUTO PROFESSIONALE

(nastavno: Škola)

Sjedište: 52460 Buje, Školski brijeg 1

OIB: 27648687825 ; Matični broj: 3903141

Evidencijski broj nabave: 1/2019.

Tel. / faks: tel.052; 772-077 ; fax.052; 720-354

Adresa e-pošte: skola@ss-gospodarska-buje.skole.hr

Internetska adresa: www.ss-gospodarska-buje.skole.hr

Odgovorna osoba i kontakt osoba javnog naručitelja:

Ravnatelj Škole Milivoj Gospić, prof.; tel:052  492-770, mob. 0911742191

PREDMET NABAVE: NABAVA KABINETSKE, DIDAKTIČKE I

INFORMATIČKE OPREME ZA KABINET

KEMIJE sukladno Troškovniku koji je sastavni dio ovog Poziva

1. PROCIJENJENA VRIJEDNOST NABAVE: 78.000,00 kuna (sedamdesetosamtisućakuna)  bez PDV-a

1. KRITERIJ ZA ODABIR PONUDE: ekonomski najpovoljnija ponuda.

U slučaju da su dvije ili više ponuda jednako rangirane prema kriteriju odabira,

naručitelj će odabrati ponudu koja je zaprimljena vremenski ranije.

Poziv će se objaviti i na službenoj elektronskoj stranici Škole.

1. IZRADA PONUDE: Ponuditelji moraju dostaviti popunjeni Ponudbeni list i  Troškovnik koji su sastavni dio ovog Poziva za dostavu ponude i dokaze iz točke 9.

ovog Poziva. Ponudbeni list iTroškovnik moraju biti ispunjeni neizbrisivim otiskom.

Ponuda se izrađuje na način da čini cjelinu. Ispravci u Ponudi moraju biti izrađeni na način da su vidljivi, i uz navođenje datuma ispravak mora biti potvrđen potpisom ponuditelja.

Ponuditelj može do isteka roka za dostavu ponuda pisanom izjavom odustati od svoje dostavljene ponude. Pisana izjava se dostavlja na isti način kao i ponuda s obveznom naznakom na omotnici da se radi o odustajanju od ponude.

1. ROK I MJESTO ISPORUKE:

Odabrani ponuditelj u obvezi je u roku isporučiti opremu na slijedećoj lokaciji:

• Gospodarska škola Istituto professionale, 52460 Buje, Školski brijeg 1

Naručitelj će s odabranim ponuditeljem sklopiti ugovor o nabavi predmetne opreme.Obavezni uvjet ponude predstavlja rok dostave predmetne nabave opreme za cabinet kemije.Rok dostave mora biti u roku od 15 dana, s tim da se početak obavljanja isporuke smatra prvi slijedeći dan nakon dostave pisane obavijesti o prihvaćanju ponude od strane naručitelja.

1. PLAĆANJE:

U roku od 30 dana od primitka računa za uredno obavljenu isporuku.

1. NAČIN ODREĐIVANJA CIJENE PONUDE:

Cijene u ponudi trebaju biti izražene u kunama i bez PDV-a za cjelokupni predmet nabave. U cijenu ponude bez PDV- a moraju biti uračunati svi troškovi i popusti, ukoliko ih ponuditelj daje.

Ukupnu cijenu ponude čini cijena ponude s PDV-om.

Cijena Ponude piše se brojkama.

Cijene se upisuju u Tablicu iz Priloga 2. –“Tehnička specifikacija i troškovnik”, kao i u tablici Priloga 1.- Ponudbeni list.

U cijenu je uključena nabava i isporuka na lokaciji Škole u Bujama, a troškovi dostave moraju biti uračunati u cijenu ponuđene opreme za kabinet kemije, i iskazani u ukupnoj neto i bruto cijeni opreme.

Ponuđene cijene su nepromijenjive.

1.  UVJETI  PRAVNE I POSLOVNE SPOSOBNOSTI:
  1. Ponuditelj mora dokazati svoj upis u sudski, obrtni, strukovni ili drugi odgovarajući registar države sjedišta ponuditelja kao dokaz da ima registriranu djelatnost u svezi s predmetom nabave. Upis u registar dokazuje se odgovarajućim izvodom, a ako se oni ne izdaju u državi sjedišta ponuditelja, ponuditelj može dostaviti izjavu s ovjerom potpisa kod nadležnog tijela. Izvod ili izjava ne smije biti starija od tri mjeseca računajući od dana objave ovog Poziva na mrežnoj stranici naručitelja.

1. Ponuditelj mora dokazati kako je platio sve dospjele porezne obveze i obveze za mirovinsko i zdravstveno osiguranje o čemu je obvezan dostaviti  potvrdu Porezne uprave o stanju duga koja ne smije biti starija od 30 dana računajući od dana objave ovog Poziva.

1. NAČIN DOSTAVLJANJA PONUDA:
  • Ponuditelj podnosi svoju ponudu o vlastitom trošku bez prava potraživanja nadoknade od Naručitelja po bilo kojoj osnovi.
  • Ponuda može biti dostavljena poštom ili izravno na adresu naručitelja u zatvorenoj omotnici. Ponuditelj snosi rizik gubitka ili nepravovremenog dostavljanja ponude. Na omotnici treba navesti  adresu:

GOSPODARSKA ŠKOLAISTITUTO PROFESSIONALE, 52460 BUJE, ŠKOLSKI BRIJEG 1,i u donjem desnom kutu omotnice treba biti naznaka „NE OTVARAJ - PONUDA ZA JEDNOSTAVNU NABAVU“ – (Oprema za kabinet kemije)

• Na omotnici treba navesti potpuni naziv i adresu ponuditelja radi evidencije prispjelih ponuda ili u slučaju da je ponuda zakašnjela kako bi se mogla evidentirati kao zakašnjela. Ponude koje se evidentiraju kao zakašnjele, neotvorene će se vratiti pošiljatelju.
  • Ako omotnica nije zatvorena, zapečaćena i označena kako je navedeno naručitelj ne snosi  nikakvu odgovornost ovakve mane omotnice.
  • Elektronička dostava ponuda nije dopuštena

1. TRAJANJE PONUDE I ROK ZA DOSTAVU PONUDE:

Ponuditelji mogu dostaviti ponude u roku od 15 dana od dana objave Poziva na mrežnoj stranici Škole

• Rok za dostavu ponuda je 28. veljače 2019. godine  do 15:00 sati.

1. ROK VALJANOSTI PONUDE: 60 dana od dana dostave ponudbenog
  2.

1. MJESTO DOSTAVE PONUDE: Gospodarska škola Istituto professionale,

Buje, Školski brijeg 1

1. OTVARANJE PONUDA:  naručitelj neće provoditi javno otvaranje ponuda.

1. OBAVIJESTI O REZULTATIMA: pisanu obavijest o odabiru najpovoljnije ponude Naručitelj će dostaviti svim ponuditeljima  u roku od 8  dana od dana otvaranja ponuda.

Naručitelj zadržava pravo ne prihvaćanja niti jedne ponude, bez obrazloženja i bez bilo kakve odgovornosti prema ponuditeljima.

16.POPIS PRILOGA:

• Prilog 1. - Ponudbeni list  ; Prilog 2. – Tehnička specifikacija i troškovnik