Z A P I S N I K s roditeljskog sastanka
Autor: Dalibor Pašić, 12. 12. 2018.

Školski brijeg 1, Buje

ZAPISNIK S RODITELJSKOG SASTANKA 2.b, 2.c, 2.d i 3.a razreda

Izbor agencije za višednevnu izvanučioničku nastavu

održanog, 11. prosinca 2018. godine u 17 sati

Nazočni: ravnatelj Milivoj Gospić

Razrednici: Saša Stiković, Manuel Žužić, Lucija Krizmanić, Gordana Bagarić

Roditelji učenika 2.b, 2.c, 2.d i 3.a razreda, sveukupno 27

Dnevni red:

1. Izbor agencije za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave

Ad1)  Povjerenstvo škole za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave sastalo se 3. prosinca 2018. i razmotrilo četiri pristigle ponude Agencija Artik d.o.o. iz Umaga, Speranza d.o.o. iz Zagreba, ZeaTours d.o.o. iz Pule i Via putničke agencije iz Rijeke. Zaključeno je da sve četiri Agencije zadovoljavaju uvjete tražene u javnoj ponudi škole međutim ZeaTours iz Pule nije navela kategorizaciju smještaja te je ponudila najvišu cijenu aranžmana stoga ista nije odabrana kao opcija za organizaciju izvanučioničke nastave.

Na roditeljski sastanak došli su predstavnici agencija Artik d.o.o. iz Umaga, Speranza d.o.o. iz Zagreba i Via putnička agencija iz Rijeke te su roditeljima predstavili svoje ponude. Agencije su prezentirale svoje ponude 15 minuta, iznijele su plan putovanja i sve detalje o sadržajima koje nude te odgovarali na postavljena pitanja.

Nakon prezentiranih ponuda pristupilo se tajnom glasovanju. Roditelji su glasali, 23 glasa dobila je agencija Artik iz Umaga, 3 glasa Speranza iz Zagreba, agencija Via iz Rijeke nije dobila niti jedan glas.

Natpolovičnom većinom, za organizaciju izvanučioničke nastave, odabrana je agencija Artik iz Umaga.

Roditeljski sastanak završen je u 17,55 sati.

Predsjednik Povjerenstva: Saša Stiković

Priloženi dokumenti: