Izbor agencije za višednevnu izvanučioničku nastavu 2.b, 2.c, 2.d i 3.a razreda
Autor: Ivančica Sabadin, 23. 3. 2018.

Dana 21. ožujka 2018. godine u 17 sati u prostorijama Gospodarske škole Buje održan je roditeljski sastanak učenika 2.b, 2.c, 2.d i 3.a razreda. Roditeljskom sastanku je prisustvovalo 35 roditelja, ravnatelj škole Milivoj Gospić te nastavnici Hedviga Jelčić, Iva Andračić, Rozika Kuti Stiković, Majda Cvitko i Zdenko Stjepanović.

Na sastanku Povjerenstva za odabir ponuda za višednevnu izvanučioničku nastavu u uži izbor za organizaciju ekskurzije ušle su agencije Artik i Speranza. Predstavnici obje agencije roditeljima su predstavili svoje ponude.

Nakon predstavljanja Agencija uslijedilo je glasanje te je za organizaciju izvanučioničke nastave natpolovičnom većinom izabrana agencija Artik d.o.o iz Umaga.