Gostovanje u emisiji Zemlja emocija na TV Istri
Autor: Ivančica Sabadin, 30. 1. 2018.

U  četvrtak, 25.01.2018. profesorice Iva Andračić i Iva Juranović, koordinatorice Erasmus+ projekta Water L.I.T.E.,  gostovale su u emisiji Zemlja emocija na TV Istri kako bi ovaj zanimljivi projekt predstavile široj javnosti.Osim predstavljanja općih ciljeva projekta i projektnih aktivnosti, koje sudionicima tijekom dvije godine omogućuju putovanje Europom i suradnju s vršnjacima iz drugih zemalja, dvije su profesorice isto tako istaknule koja je to dodatna vrijednost za učenike zbog koje sudjelovanje u ovoj vrsti aktivnosti obogaćuje sudionike na više razina...

Kako bi sve to i potkrijepile, sa sobom su povele i učenike – sudionike projekta, koji su na kraju zaključili da je trema tijekom gostovanja u emisiji uživo gotovo jednaka tremi pred završne ispite 😊