Županijsko natjecanje iz talijanskog jezika
Autor: Ivančica Sabadin, 20. 2. 2017.

U petak 24. veljače 2017. Gospodarska škola Buje domaćin je  Županijskog natjecanja iz talijanskog jezika za srednje škole.  Učenici iz svih srednjih škola Istarske županije   pristupili su  školskom natjecanju 23. Siječnja 2017. i postignutim  rezultatima ušli su u ljestvicu  konačnog poretka za   Županijsko natjecanje. Učenici se natječu u pet kategorija i ukupno ih je 37.

Na Županijsko natjecanje iz Gospodarske škole idu učenici Matteo Benčić, Erik Brečević, Manuel Brozolo, Lenny Dagostini i Ana Marija Prodan pod vodstvom mentorice Nevenke Vidović.

Vremenik natjecanja.