POSJETA TVORNICI AUTO DIJELOVA „CIMOS“ BUZET I LJEVAONICI ROČ
Autor: Ivančica Sabadin, 24. 10. 2016.

Učenici zanimanja Automehaničari razred 2d i 3d sudjelovali su 21.10. 2016. godine na stručnom posjetu pod vodstvom trojice nastavnika Gospodarske škole. U sklopu izleta posjetili su Tvornicu auto dijelova Cimos Buzet i ljevaonicu u Roču. Proizvodni programi tvrtke odnose se na proizvodnju dijelova motora i sklopova, elemenata iz skupine sustava za kočenje, dijelovi karoserije te dijelovi mjenjača. Uz tri nastavnika na izlet je išlo 16 učenika   Gospodarske škole iz 2d i 3d razreda te su obradili mnoga nastavna područja poput: Ručna i strojna obrada, Lijevanje, Površinska zaštita, Mehanička obrada, Termička obrada, Rastavljivo i nerastavljivo spajanje materijala, Preoblikovanje, Montaža, Održavanje  i Zaštita na radu.