Susret polaznika Škole učenika u privredi generacije 1966./67.
Autor: Ivančica Sabadin, 5. 4. 2016.

U subotu 2.04. održao se susret polaznika Škole učenika u privredi, generacije 1966./67., koja je ujedno bila i posljednja generacija ove škole prije njezinog gašenja. Organizator susreta bio je gospodin Serđo Kocijančić, a okupili su se polaznici usmjerenja zidari, pituri i stolari s tadašnjom tajnicom gospođom Gracijelom Crevatin. Ravnatelj Gospodarske škole, gosp. Milivoj Gospić, dočekao je polaznike u školi na Školskom brijegu te su nakon toga obišli bujski stari grad gdje su pohađali nastavu u zgradi nekadašnje osnovne škole na talijanskom jeziku i posjetili nekadašnji učenički dom gdje je većina njih bila smještena.