POSJET KOZMETIČKOM SALONU „DONNA“ U UMAGU
Autor: Ivančica Sabadin, 9. 12. 2015.

U sklopu praktične nastave i osnova kozmetike s profesoricama Jasminom Baf Radijevac i Ivom Andračić, učenice 3.D razreda, smjer kozmetičar, posjetile su kozmetički salon „Donna“ u Umagu. Uz stručno vodstvo kozmetičarke salona imale su prilike prošetati salonom. Kozmetičarka Ivana također im je pokazala i opisala kozmetičke uređaje za njegu tijela. Kozmetički salon i aparatura se učenicama jako svidjela, jer ih nisu imale prilike ranije vidjeti. Posjet salonu bio je vrlo poučan i zanimljiv. Radujemo se ponovnom posjetu.